Realizacja Projektu Granatowego Małopolskiej Tarczy Humanitarnej. Fundusze Europejskie dla Ukrainy. Wsparcie grantowe EFRR dla NGO i JST – infrastruktura społeczna. Działanie 14.5 REACT -EU.

W ostatnim czasie u nas jest spokój, jednak sporo się dzieje w naszym budynku. Odświeżyliśmy i wyremontowaliśmy dolną część strażnicy, wyposażyliśmy kuchnię i dolną salę, a za garażami powstała świetlica z pełnym wyposażeniem pozwalającym na spotkania z najmłodszymi oraz integrację strażaków i mieszkańców naszej wsi. Całość zakupu została pokryta ze środków realizowanego przez naszą OSP Projektu Granatowego Małopolskiej Tarczy Humanitarnej. Fundusze Europejskie dla Ukrainy. Wsparcie grantowe EFRR dla NGO i JST – infrastruktura społeczna. Działanie 14.5 REACT -EU.
Już wkrótce pochwalimy się efektami.